Zásielkovňa - ako to funguje?

Doručenie balíka do Zásielkovne je rýchle a bezpečné. Pri dokončovaní objednávky si vyberte spôsob doručenia tovaru Zásielkovňu. Po odovzdaní balíka Vám Zásielkovňa pošte e-mail s trasovacím číslom.

Aktuality

BalíkoBOX - ako to vlastne funguje?

Rýchle, efektívne a bezpečné. Také je doručenie balíka do BalíkoBOXu. Tešíte sa na balík, ale nestíhate preň ísť na poštu? Alebo sa Vám nechce dohadovať si termín s kuriérom? V tom prípade je BalíkoBOX skvelá voľba!

Aktuality

Tabuľka veľkostí

Pri výbere spodnej bielizne je dôležité vybrať správnu veľkosť. Nie je to tak jednoduché ako by sa mohlo zdať. Aj keď poznáte svoju veľkosť, je dôležité poznať svoje miery. Každý výrobca má "svoje" veľkosti a trochu iný strih.

Poradňa

Ako vybrať správnu podprsenku

Aby podprsenka dobre sedela je dobré poznať aspoň orientačne svoju veľkosť. Bohužiaľ pri rôznych výrobcoch sú aj rôzne veľkosti a tak sa môže stať, že pri jednom výrobcovi podprsenka sadne ako uliata a pri druhom vôbec.

Poradňa

Pranie a starostlivosť o podprsenky

Každá z Vás určite túži po tom, aby jej spodná bielizeň vydržala čo najdlhšie ako nová. Nosenie každý deň pod oblečením a často  aj nesprávne pranie spodného prádla spôsobuje stratu niektorých vlastností.

Poradňa

Ako sa správne starať o zakúpený textil.

Často za spodné prádlo človek utratí nemalú sumu a je teda prirodzené, že požaduje, aby mu jeho obľúbené oblečenie vydržalo čo najdlhšie. Základom starostlivosti o oblečenie je čítať a riadiť sa pokynmi na ceduľkách.

Poradňa

Čo znamenajú symboly údržby na textile?

So štítkami na oblečení, na ktorých sú symboly na údržbu, sa stretol už asi každý. Je ich častokrát veľa a určite sa aj Vám stalo, že niektorým nerozumiete. Preto sme pre Vás pripravili manuál, kde sme popísali ich význam.

Poradňa
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Aby sme Vám mohli poskytnúť ten najlepší zážitok z nakupovania, používame súbory cookies. Viac informácií.