Rýchle, efektívne a bezpečné. Také je doručenie balíka do Zásielkovne. Presvedčte sa o  výhodách pri nákupoch cez internet:

Pri dokončovaní objednávky si vyberte ako spôsob doručenia tovaru ZÁSIELKOVŇU. Akonáhle odovzdáme tovar do prepravy, pošle Vám Zásielkovňa e-mail s trasovacím číslom. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto Vám Zásielkovňa pošle SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

Pri objednávke v e-shope si vyberte naše výdajné miesto, ktoré máte najbližšie.
Hneď ako nám e-shop (odosielateľ) odovzdá tovar k preprave, tak vám pošleme e-mail s trasovacímčíslom. Cestu Vašej zásielky tak môžete sledovať online.

Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám pošleme SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo po ňu napríklad niekoho poslať – nemusíte nám ukazovať občiansky preukaz (pokiaľ to nevyžaduje priamo e-shop), stačí vedieť heslo.

Pokiaľ práve cez týždeň nemáte čas, žiadny stres: proste nám pošlite spätnú SMS a my Vám lehotuzdarma predĺžime až na 21 dní. (Táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená)

Doručený tovar si môžete priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa Vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný do porovnávania.

Aby sme Vám mohli poskytnúť ten najlepší zážitok z nakupovania, používame súbory cookies. Viac informácií.